Hakkımızda

Tasarım - Kodlama

LZ Yazılım olarak amacımız herkesin erişebildiği bu dijital dünyaya hizmet etmek. Bunu yaparken ise çalıştığımız herkesin tarafımızdan en yüksek verimlilik ile memnun kalması.

KOLAY ERİŞİLEBİLİR
MÜKKEMMEL SİTELER

Temiz web siteleri ve uygulamalar tasarlayıp kodladığımız hedefleri bilgi ve uzmanlıkla başarılı markalar oluşturuyoruz!

Tam hizmetiz, yani sizi dijital ortamlarda tasarım ve içerikle tanıştırdık. Bizimle kalıcı bir ilişki kuracaksınız, işbirliği yaptığımız her şeyin merkezinde yer alıyor. Sizi zaman zaman konfor bölgenizden çıkaracağız.

GELİŞİM

95%
TASARIM

87%
PAZARLAMA

80%
ANTRENÖRLÜK

100%

WEB SİTENİZ İLE MÜŞTERİLERİNİZİ ETKİLEYİN!

Ne istediğinizi biliyoruz sizi okuyor, tanıyor ve dinliyoruz. Sizin için varız sizin için çalışıyoruz. Yaratmış olduğumuz web siteleri müşterilerinizi etkileyen kreatif ve hedeflerinize uygun tasarımlar içerisinde oluyor.

WEB SİTENİZ HEDEFİNİZİ YANSITIR

Mükemmel web siteleri yaratıyoruz uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile hedefinizi dijital ortamda canlandırıyoruz. Bizimle kalıcı ilişkilerinizin olacağına eminiz. Hedefiniz yaptığımız her şeyin merkezinde yer alıyor.

EŞSİZ SİZİ YANSITAN WEB PROJELER

Tam anlamıyla hizmetinizdeyiz dijital ortamda hatrı sayılır anlamda bir yeriniz olacak. Rahatınızı bozacağız biraz çünkü buna ihtiyacınız var. Sizi zaman zaman konfor bölgenizden çıkaracağız, ama bu her şey sizin için.

HAKKIMIZDA

SİZİN HEDEFLERİNİZ BİZİM TECRÜBELERİMİZ İLE DESTEKLENECEK

MUTLU MÜŞTERİ

BARDAK KAHVE

TAMAMLANAN PROJE

SAAT KODLAMA

MİSYONUMUZ

MÜKEMMEL WEB SİTELERİNE KOLAYCA SAHİP OLUN

Herkesin kolayca ve hızlıca erişebileceği web siteleri yaratıyoruz. Misyonumuz hedefinizi dijital dünya ile birleştirmek.

Tecrübelerimiz hedefleriniz ile birleşiyor ve mükemmelliği ortaya koyuyoruz. Hedeflerinize en yakın nokta da var verim alabilmek için çalışıyoruz.

VİZYONUMUZ

SİZİ YORMAYAN MUTLU EDEN WEB SİTELERİ

LZ Yazılım olarak vizyonumuz herkesin erişebildiği bu dijital dünyaya hizmet etmek. Bunu yaparken ise çalıştığımız herkesin tarafımızdan en yüksek verimlilik ile memnun kalması.

Gelişen dijital dünyaya bir katkı sağlamak istiyoruz. Bizimle çalışan bütün müşterilerimizi seviyoruz ve onların gelişimi için her gün çalışıp kendimizi geliştiriyoruz.

GÖRÜŞLER

BİZİM İLE ÇALIŞAN BAZI MÜŞTERİLERİMİZİN GÖRÜŞLERİ

 • Proje sırasında ekibi tanımak gerçekten eğlenceliydi. Hepsi sorularıma cevap olarak yardımcı oldular ve beni rahat hissettirdi. Tasarım, hayal edebileceğimden daha iyi oldu!

  Fatma Görgün

  Butik Sahibi

 • Şimdiye kadar birlikte çalıştığım en iyi takım. Onlar gerçekten hedeflerimi anladılar ve tamamen kilitlendiler! Onları bir şirket olarak tavsiye ederim, daha iyi bir takım bulamazsınız!

  Mehmet Ali Şener

  CEO

 • Neden bu adamlarla daha önce hiç iletişim kurmadım diye merak ediyorum! Cidden, hepsi kendi alanlarında övgüye değer yeteneklere sahipler. İnanılmaz bir deneyim için teşekkürler!

  Sonay Çalışkan

  CEO